Zhongrui ne tikai koncentrējas uz augstas kvalitātes mašīnām, bet arī nodrošina apmierinošu pēcpārdošanas pakalpojumu, kā norādīts tālāk:
Instalēšanas apmācība (3 iespējas):

A. Mēs piegādāsim iekārtai mācību video un lietotāja rokasgrāmatu angļu valodā uzstādīšanai, darbībai, apkopei un problēmu novēršanai, kā arī sniegsim tehniskos norādījumus pa e-pastu, faksu, tālruni/MSN/ICQ un tā tālāk, ja rodas kādas problēmas. uzstādīšana, lietošana vai regulēšana.
B. Jūs varat ierasties Zhongrui rūpnīcā, lai apmācītu. Mēs piedāvāsim profesionālu gidu. Tieša un efektīva klātienes apmācība. Šeit esam samontējuši iekārtas, visu veidu instrumentus un testēšanas iekārtu. Apmācības laiks: 3-5 dienas.
C. Mūsu inženieris nodrošinās apmācības no durvīm līdz durvīm jūsu vietējā vietā. Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai nokārtotu vīzas formalitātes, priekšapmaksas ceļa izdevumus un izmitināšanu pie mums komandējuma laikā un apkalpošanas periodā pirms to nosūtīšanas. Mācību laikā labāk noorganizēt tulku abiem mūsu inženieriem. Apmācības laiks: 7 dienas.