Inovatīva priekšrocība

Uzņēmumā RAYMAX mēs lepojamies ar savu spēju ieviest jauninājumus. Mēs radām jaunas tehnoloģijas, uzlabojam ražošanas procesus un ieviešam tirgū vēl neredzētus produktus. Mūsu komanda spēj uzlabot vispārējo sniegumu, vienlaikus saglabājot liesu un efektīvu. Šie ir iemesli, kāpēc mēs esam līderi savā nozarē.

Lai gan mums ir svarīgi turpināt virzīt uz priekšu nozari kopumā, mūsu klienti joprojām ir mūsu prioritāte. Lai mūsu klienti būtu pilnībā apmierināti, mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes produktus un īpašu atbalsta personālu.

Ražošanas process

Klientu atbalsta jautājumi

Mūsu klienti ir pelnījuši labāko, tāpēc RAYMAX atbalsta personāls ir apņēmies nodrošināt, lai jūs vienmēr būtu apmierināti neatkarīgi no tā, vai esat partneris, kas strādā ar mums, vai mūsu produktu galalietotājs. Pateicoties augstajai tehniķu un iekārtu attiecībai, mūsu klienti var būt pārliecināti, ka saņems ātru atbildi no mūsu klientu apkalpošanas komandas.

Lai gan ātrs reakcijas laiks ir svarīgs, mūsu atbalsta personāls izceļas ar viņu zināšanām un izpratni par mūsu produktiem. Sazinoties ar mums par problēmu, ar kuru saskaraties, jūs saņemsiet izglītotu atbildi no atbalsta personāla pārstāvja, kuram rūp RAYMAX un attieksme pret tā klientiem.

Mūsu produktu klāsts

RAYMAX koncentrējas uz četrām primārajām produktu klasēm: presēšanas bremzes, hidrauliskās šķēres, lāzergriešanas mašīnas un perforatorpreses. Produkti, kurus mēs piedāvājam katrā no šīm klasēm, ir visaugstākie salīdzinājumā ar pārējo nozari. Mūsu kvalitāti nodrošina spēcīgi materiāli, pārdomāts dizains un intuitīva vadība, kā arī papildu iespējas un papildinājumi, ko var izmantot, lai pārveidotu iekārtas atbilstoši jūsu vajadzībām.

Sertifikāts