Anhui Zhongrui Machine Manufacturing Co., Ltd tika uzbūvēta 2002. gadā un atrodas Bowang īpašajā ekonomiskajā zonā, Anhui provincē.

Tas tika reģistrēts RMB 0,21 miljarda apmērā, aizņem 120 000 000 kvadrātmetru ar vairāk nekā 400 darbiniekiem, un tajā ir augsti apmācīti un kvalificēti mašīnu operatori un montāžas tehniķi, kurus atbalsta pieredzējuši inženieri un dizaineri, un tas padara to par vienu no lielākajiem lokšņu metāla ražotājiem. ražošanas iekārtas Ķīnā.

Mēs esam veltīti pētniecībai un attīstībai, kā arī vidēja vai augsta līmeņa apstrādes iekārtu un presēšanas līniju ražošanai lokšņu štancēšanas mašīnām, hidrauliskās giljotīnas bīdes, preses bremžu liekšanas mašīnas un metāla plākšņu šķiedru lāzera griešanas mašīnas. Zhongrui ne tikai slēdz AAA līmeņa līgumus un pilda solījumus uzņēmumos, bet arī nokārto ISO9001 sertifikāciju un CE sertifikātu.

Ar gadiem ilgu attīstību un uzkrāšanu mēs turpinājām stiprināt jaunu produktu izpēti un izstrādi, ieviest cnc tehnoloģiju, kas nāk no Itālijas un Vācijas. Mūsu ražotā CNC presēšanas bremze, CNC šķiedru lāzera griešanas mašīna ir sasniegusi reālu CNC automātiskās vadības sajūtu un ievērojami uzlabo produktivitāti.

Lai stingri kontrolētu kvalitāti un nodrošinātu klientu apmierinātību, uzņēmums panāca produktu ar stingru kontroli no projektēšanas, ražošanas procesa, pārbaudes līdz visas mašīnas piegādei, uzstādīšanai un apkalpošanai.

Zhongrui saglabās uzņēmību korporatīvajā garā "kredīts, sadarbība, pragmatisms un inovācijas, un patiesi cer, ka kopā ar draugiem varēsim gūt panākumus un kopīgi radīt spožumu ar visu aprindu draugiem.

Kāpēc izvēlēties mūs

Vairāk nekā 20 gadi Vairāk nekā 20 gadi
Anhui Zhongrui Machine Manufacturing Co., Ltd tika uzbūvēta 2002. gadā.
Augstas kvalitātes mašīnas sertifikāts Augstas kvalitātes mašīnas sertifikāts
Noslēdz AAA līmeņa līgumus un tur solījumu uzņēmumos, ir nokārtojis ISO9001 kvalitātes vadības sistēmas sertifikāciju, CE Eiropas standartu, FDA eksporta produktu licenci, eksporta uz Eiropu obligāto CE sertifikātu, produkti tiek eksportēti uz tiesībām uz sevi.
Tehniskā komanda Tehniskā komanda
Ar vairāk nekā 400 darbiniekiem, ieskaitot vidējo un vecāko tehnisko personālu, veidoja 60%. To veido augsti apmācīti un kvalificēti mašīnu operatori un montāžas tehniķi, kurus atbalsta pieredzējuši inženieri un dizaineri, kā arī daudzus gadus algo ekspertus kā ražošanas tehniskos konsultantus.
Pētniecības un attīstības komanda R&D komanda
Pašlaik ir 20 autorizēti patenti, tostarp 3 izgudrojumu patenti.

Klientu atsauksmes

Izstāde

Izstāde