Vai mašīnas cena var būt lielāka atlaide?
1. RAYMAX vienmēr nodrošina augstas kvalitātes mašīnu, kā mēs zinām, aizjūras tirgus ir svarīgāks un grūtāks nekā vietējais tirgus, jo saziņas laiks maksā pēc pārdošanas, tāpēc vienmēr mūsu mašīnai ir pietiekami daudz kvalitātes standartu, lai pārliecinātos, ka iekārta var strādāt vairāk nekā reāls garantijas laiks. Tādā veidā mēs ietaupīsim daudz un jau laikus padomāsim par klientiem.

2. Patiesībā RAYMAX domā arī par mūsu cenu līmeni, mēs noteikti nodrošināsim kvalitāti=cena un cena=kvalitāte, saskaņotu cenu un pieņemamu klientiem un izturīgu mūsu mašīnām. Mēs atzinīgi vērtējam jūsu sarunas ar mums un gūstam labu gandarījumu.

Vai es varu nosūtīt paraugus pārbaudei? Vai jums ir jāmaksā par pārbaudi vai nav
Jā, ja jūs varētu mums nosūtīt paraugus, tas būtu labāk. Lai veiktu testēšanu, mums ir jāpielāgo atbilstoši jūsu produktiem,
tāpēc veidņu izmaksas būs jūsu kontā, protams, veidnes pieder jums.
Maksājuma nosacījumi?
T/T, L/C, Western Union, Paypal, Alibaba drošs maksājums uc
Vai mēs varam būt jūsu aģents?
laipni gaidīti, mēs meklējam globālo aģentu. Mēs palīdzēsim aģentam uzlabot tirgu un sniegt visus pakalpojumus, piemēram, mašīnas tehniskās problēmas vai citas pēcpārdošanas problēmas, tikmēr jūs varat saņemt lielu atlaidi un komisijas naudu.
Kādas priekšrocības mēs varam iegūt, iepazīstinot jūs ar jaunu klientu?
Jā, protams, dažas dāvanas jūs saņemsiet, un komisijas maksa par jaunā klienta summu.
Kā ar dokumentiem pēc nosūtīšanas?
Pēc nosūtīšanas mēs nosūtīsim jums visus oriģinālos dokumentus no DHL, ieskaitot iepakojuma sarakstu, komercrēķinu, B/L un citus sertifikātus, ko pieprasa klienti.
Vai jūs organizējat sūtījumu mašīnām?
Jā, par FOB vai CIF cenu mēs organizēsim sūtījumu jums. Par EXW cenu klientiem ir jāorganizē sūtījums pašiem vai viņu aģentiem.
Cik ilgs ir piegādes laiks?
Standarta mašīnai tas būtu 15 darba dienas; Nestandarta mašīnām un pielāgotām mašīnām atbilstoši klientu īpašajām prasībām tas būtu 30 dienas
Vai varat organizēt trīsdesmit pušu pirmsnosūtīšanas pārbaudes
Pirmsnosūtīšanas pārbaude: Piegādātāja pirmsnosūtīšanas pārbaude ir galīga; trešās puses veikta pircēja izmaksu pārbaude pirms nosūtīšanas.
Vai jūs pārbaudāt visas savas preces pirms piegādes?
A Jā, mums ir 72 stundu pārbaude pirms piegādes un nosūtām testa video vai attēlu klientam uzziņai
Kādi ir jūsu iepakošanas noteikumi?
Iepakojums: eksporta cienīgs iepakojums, kas piemērots konteineru pārvadāšanai.
Koka korpuss, dzelzs palete, plastmasas plēve utt.
Nosūtīšanas laikā, ja izstrādājumi ir bojāti, kā jūs saņemat nomaiņu?
Pirmkārt, mums ir jāizpēta kaitējuma iemesls. Tajā pašā laikā mēs paši pieprasīsim apdrošināšanu vai palīdzēsim pircējam.

Otrkārt, mēs nosūtīsim pircējam nomaiņu. Atbildīgā persona par iepriekšminētajiem bojājumiem sedz nomaiņas izmaksas.

Vai inženieris ir pieejams pakalpojumu sniegšanai ārzemēs?
Jā, mēs nodrošināsim bezmaksas uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā, arī bezmaksas apmācību.
Kā mēs varam sniegt jums efektīvus pakalpojumus (metāla apstrādes risinājums):

Ir trīs soļi šādi:

1. Apkopojiet savas prasības, pamatojoties uz jūsu reālo darba situāciju.

2. Analizējiet savu informāciju un sniedziet atsauksmes.

3. Piedāvājiet iespējas, pamatojoties uz jūsu īpašajām vajadzībām. Piemēram, reg. standarta preces, varam piedāvāt profesionālus ieteikumus; reg. nestandarta izstrādājumi, mēs varam piedāvāt profesionālu projektēšanu.

Kā es varu izvēlēties piemērotākās mašīnas?
Lūdzu, pastāstiet man savas specifikācijas, mēs varam izvēlēties jums labāko modeli, vai arī jūs varat izvēlēties precīzu modeli. Varat arī nosūtīt mums produktu zīmējumu, mēs izvēlēsimies jums vispiemērotākās mašīnas.
Kāds ir jūsu garantijas laiks?
RAYMAX produkta kvalitātes garantijas periods ir 24 mēneši no kuģa dienas B/L. Garantijas laikā mēs nodrošināsim rezerves daļas bez maksas mūsu izraisītas kvalitātes neatbilstības gadījumā. Ja darbības traucējumus izraisa lietotāja nepareizas darbības, mēs nodrošināsim klientiem rezerves daļas par pašizmaksu.
Kā ar jūsu ražošanu Ķīnā?
RAYMAX atrodas Maanshan pilsētā, Bowang pilsētas Anhui provincē, kas ir vadošā apgabals Ķīnā un arī pasaulē kā metāla plākšņu risinājumu mašīnu centrs. Mēs šajā jomā esam strādājuši apmēram 18 gadus, un kopumā mums ir aptuveni 300 darbinieku. Bagātīga pieredze šajā jomā ar profesionālu tehnisko atbalstu un orientētu servisu.
Kā ar jūsu mašīnas kvalitāti? Mēs uztraucamies par kvalitāti.
RAYMAX ir nobriedis zīmols ĶĪNĀ, rūpnīca tika uzcelta 2002. gadā, pateicoties mūsu 18 gadu pētījumiem tehnoloģiju jomā, mūsu dizains, tostarp struktūra un detalizēta drošība un precizitāte, ir ievērojami uzlabojies, un tas atbilst visiem CE standartiem un stingrākiem standartiem. Mūsu mašīnu izplatītāji visā pasaulē aptuveni 50 valstīs, kur ir metāla plākšņu rūpniecība, ir izcilas mašīnas. Un tur, kur ir mūsu iekārtas, ir laba reputācija un termināļa lietotāju apmierinātība